Wszem i wobec z ogromną radością informujemy, że Herbaciarnia u Oblatów ponownie zaprasza na pyszną herbatę, wyśmienitą kawę i wyjątkowe ciasta. Czekamy na Was z utęsknieniem od najbliższej niedzieli – 25 maja !!!

Już dzisiaj zapoznajcie się z naszym „Regulaminem”, aby każdy mógł bezpiecznie delektować się naszymi łakociami.

Do zobaczenia 🙂

 

REGULAMIN

 1. Każdy z gości Herbaciarni jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem i przestrzegania go. Przebywanie na terenie Herbaciarni jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.

 2. Maksymalna liczba gości w Herbaciarni to 28 osób, natomiast na Wirydarzu 18 osób.

 3. Przed wejściem do Herbaciarni/Wirydarzu każdy gość zobowiązany jest do zdezynfekowania rąk.

 4. Zamówienie należy złożyć przy ladzie w Herbaciarni na poziomie -1 zachowując wytyczony odstęp i poczekać na wskazanie przez obsługę wolnego stolika.

  W przypadku stolików na Wirydarzu miejsce można zająć samodzielnie lecz tylko przy stolikach z napisem „zdezynfekowano”, w innym przypadku należy poczekać na obsługę.

 5. Stojąc w kolejce należy zachować 2 metrowy odstęp od innych osób.

 6. Zamówienia są przynoszone do stolika przez obsługę.

  Opuszczając stolik prosimy pozostawić na nim porcelanowe naczynia, a papierowe wyrzucić do śmietników na terenie Herbaciani/Wirydarza.

 7. Wszystkie zamówienia na Wirydarz traktowane są jak zamówienia na wynos i wydawane TYLKO w naczyniach papierowych.

 8. Noszenie osłon ust, nosa oraz rękawiczek nie jest wymagane w przypadku gości zajmujących miejsca siedzące oraz w trakcie konsumpcji.

 9. Przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min 1,5 m i nie siedzą oni naprzeciw siebie.