Serdecznie zapraszamy 15 lipca o godz. 19.15 na koncert muzyki rozrywkowej  w wykonaniu Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Ludmiły Zielińskiej oraz Anety Pawlik Figiel.

Koncert muzyki rozrywkowej, w symfonicznych aranżacjach, to zwieńczenie tegorocznego sezonu artystycznego Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej. W programie  znajdą się głównie najbardziej znane i lubiane  przeboje zespołu ABBA  a także kilka utworów z innych popularnych musicali. Swoimi głosami ubarwią  ten wieczór zaproszeni do współpracy soliści – Magdalena Skorupska oraz Ringo Todorovic, zawodowo występujący na wielu scenach teatrów muzycznych.

Prowadzenie koncertu – Barbara Julia Marczuk.

WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI WIELOFUNKCYJNEJ

WSTĘP WOLNY/ Możliwość złożenia ofiary dla muzyków.


Gdyńska Orkiestra Symfoniczna to orkiestra społeczna, z 77 letnią historią, działająca w formie Stowarzyszenia. Misją Stowarzyszenia jest propagowanie kultury muzycznej wśród mieszkańców  Trójmiasta i okolic. Zespół zrzesza pasjonatów muzyki w różnym wieku oraz z różnym wykształceniem muzycznym, stwarzając możliwość gry na danym instrumencie osobom, które nie zajmują się tym zawodowo. Od  2019 roku, prezeskami Stowarzyszenia są Tamara Zielińska-Żak i Renata Kaliszczak.