Serdecznie zapraszamy 12 stycznia ( piątek) o godz. 19.00  na koncert pt.” Zatrzymaj się”, stanowiący autorski projekt duetu solowo- fortepianowego  Beaty Śnieg (wokal) oraz Mateusza Lipińskiego (fortepian).
Zaproszenie od artystów:
” Zatrzymaj się” to pierwszy autorski koncert, na który my sami czekaliśmy dość długo, ale jesteśmy przekonani, że wszystko dzieje się w życiu we właściwym czasie.
Dla nas będzie to wyjątkowe wydarzenie i głęboko wierzymy, że i Wy przeżyjecie ten muzyczny wieczór na swój sposób.
Pierwszy raz odważymy się zaprezentować Wam utwory, które stworzyliśmy razem, a także kompozycje już istniejące, które inspirowały nas przez lata do tworzenia własnej muzyki.  I choć każde z nas ma za sobą wiele lat pracy artystycznej w swoich dziedzinach, to duet, który stworzyliśmy, jest dla nas zupełnie nową drogą muzyczną, która stała dziś bardzo ważną częścią życia każdego z nas.
Naszym marzeniem jest, aby muzyka, którą wspólnie tworzymy, dotarła nie tylko do naszych najbliższych, ale pofrunęła trochę dalej w świat. Mamy więc nadzieję, że swoją obecnością i wsparciem pomożecie nam w tym!
„Zatrzymaj się” – tytuł koncertu nawiązuje do jednej z autorskich kompozycji, bardzo nam bliskiej, której słowa wybrzmiewają w nas – Artystach, częściej niż nam się wydaje. I my tym razem chcemy zachęcić Was, aby tego wieczoru zatrzymać się przy magicznych dźwiękach głosu i fortepianu. Będziemy zaszczyceni, jeśli tego dnia wybierzecie naszą twórczość. ️
WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ W SALI WIELOFUNKCYJNEJ

WSTĘP WOLNY